Annika Bertilsson Franzén

VD

Tel: 0485-304 30, 070-37 27 388

E-post; annika@olandsfriskola.net

DSC_5912.jpg

Anki Alm

Rektor

Tel: 0485-304 30, 070 565 04 30

E-post: anki@olandsfriskola.net

DSC_5961.jpg

Lennart Carlsson

So

Tel: 0485-304 30, 070-569 85 67

E-post: lennart@olandsfriskola.net

Susanne Erlandsson

Sv och Id Föräldraledig 2017

Tel: 0485-304 30

Epost susanne@olandsfriskola.net

DSC_5959.jpg

Lotta Heyne

Speciallärare

Tel: 0485-304 30

E-post: lotta@olandsfriskola.net

Mikael Holm

No

Tel: 0485 - 30430

E-post: mikaelholm@olandsfriskola.net

gunilla

Gunilla Holmberg

Cafe och kamratstödjare

Tel: 0485-304 30

E-post: gunilla.olandsfriskola@gmail.com

DSC_5926.jpg

Mikael Holmgren

Id, eng

Tel: 0485-304 30

E-post: mikael@olandsfriskola.net

Emma Hultenius

So, sv och id

Tel: 0485-304 30

Epost:emma@olandsfriskola.net

Vikarie läsåret 2017-18

Marie Kroon- Glemne

Slöjd

Tel: 0485-304 30

Epost:marie@olandsfriskola.net

Andreas Kittel

So

Tel: 0485 -304 30

E-post:andreas.olandsfriskola@gmail.com

DSC_5918.jpg

Lars Lindell

So, eng, ma

Tel: 0485-304 30

E-post: lars@olandsfriskola.net

Jenny Nilsson

Te och Ma

Tel: 0485-304 30

Epost:jenny@olandsfriskola.net

peter

Peter Nilsson

Bi

Tel: 0485-304 30

E-post: peter@peter-nilsson.com

Tjänstledig ht-16

Olida Fonseca

Sp

Tel: 0485-304 30

Epost olida@olandsfriskola.net

DSC_5943.jpg

Louise Sjöstrand

Speciallärare, ma, no

Tel: 0485-304 30, 073-342 46 15

E-post: louise@olandsfriskola.net

DSC_5949.jpg

Anna Thörnqvist

Eng  sv

Tel: 0485-304 30

E-post: annat.olandsfriskola@gmail.com


Maria Svensson

Sve, ty, eng

Tel: 0485-304 30

E-post: maria@olandsfriskola.net

helena

Helena Svedrin

Hk

Tel: 0485 - 304 30

E-post: helena.olandsfriskola@gmail.com

Tjänstledig Ht-17

therese

Therese Wahlgren Sundén

Mu

Tel: 0485-304 30

Epost: therese@olandsfriskola.net

© Ölands Friskola | Designad & producerad av: Internetavdelningen | Cookies